McDonald’s bude na Slovensku rozdávať záchranným zložkám nápoje zadarmo
- McDonald’s Slovakia poskytne zložkám Integrovaného záchranného systému počas núdzového stavu príjemný benefit
- Rozdávať bude kávu, ale aj iné vybrané nápoje zadarmo

- McDonald’s Slovakia poskytne zložkám Integrovaného záchranného systému počas núdzového stavu príjemný benefit
- Rozdávať bude kávu, ale aj iné vybrané nápoje zadarmo
McDonald’s Slovakia poskytne zložkám Integrovaného záchranného systému počas núdzového stavu benefit v podobe kávy alebo vybraného nápoja zadarmo.
„Vzhľadom na aktuálne neľahkú a stále sa vyvíjajúcu situáciu v spojení s vírusom COVID-19 by sme radi poskytli pomocnú ruku tým, ktorí sú v prvej línii v boji s touto nákazou, a ktorí veríme, že ponúknutý benefit radi využijú i ocenia v rámci výkonu svojej náročnej práce,“ uviedla Lucia Poláčeková, PR supervisor McDonald’s Slovakia s.r.o..
Ministerstvo vnútra víta aktivitu McDonald´s Slovakia a vníma ju ako ocenenie pre zložky, ktoré bojujú v prvej línii s pandémiou COVID-19. „Veľmi si vážim akúkoľvek pomoc, ktorá je v tomto náročnom čase ponúknutá našim zložkám. Je to veľmi pekné gesto,“ uviedol minister vnútra Roman Mikulec.
Ponuku budú môcť využiť policajti, hasiči a záchranná zdravotná služba od 20. októbra do ukončenia núdzového stavu. Táto ponuka platí pre všetkých 34 prevádzok vrátane McDrive.
Čítajte viac z kategórie: Zo Slovenska
Zdroj: SITA