MS V HOKEJI Slovensko vs. Poľsko: Slováci nad susedmi zvíťazili 4:0

• Tí sú v šampionáte nováčikmi
  • Sleduj s nami online
SLEDUJEME ONLINE: SLOVENSKO VS. POĽSKO
SLEDUJEME ONLINE: SLOVENSKO VS. POĽSKO TASR/Michal Runák

Hokejoví reprezentanti Slovenska majú dnes pred sebou po voľnom dni už štvrtý zápas na 87. majstrovstvách sveta v hokeji. V Ostrave, v Ostravar Aréne v Ostrave, v skupine B, budú dnes o 20:20 čeliť susedom Poliakom. Tí sú v šampionáte nováčikmi.

Po tom, ako sa im podarilo poraziť silného súpera USA, dnes budú zverenci Craiga Ramsayho bojovať rovnakými silami.

Slovenskí hokejisti tak už majú za sebou tri zápasy, v ktorých získali dokopy päť bodov. Naproti nim Poliaci majú na konte zatiaľ jeden bod, ktorý získali hneď v úvode pri prehre s Lotyšskom 4:5 po predĺžení. Hneď potom však prehrali so Švédskom 1:5 a s Francúzskom 2:4

Slovensko – Nemecko – 4:6 (prehra)

Slovensko – Kazachstan – 6:2 (výhra)

Slovensko – USA – 5:4 (výhra po predĺžení)

ONLINE PRENOS môžeš sledovať spolu s nami >>>

20:20

Začala sa prvá tretina hokejového stretnutia Slovensko vs. Poľsko.

2. minúta 3. sekunda

Po dvoch minútach dáva Slovensko prvý gól.

11. minúta 46. sekunda

8 minút do konca prvej tretiny dáva Slovensko druhý gól. Za gólom stojí Tomáš Tatar.

15. minúta 26. sekunda

Slovensko bude hrať presilovú hru. Vylúčený bol hráč Pawel Zygmunt, ktorý dostal 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

Slováci nevyužili dvojminútovú presilovú hru.

18. minúta 21. sekunda

Vzápätí bol na trestnú lavicu poslaný ďalší hráč našich súperov, opäť Pawel Zygmunt. Ten dostal 2-minútový trest za príliš veľa hráčov na ľade.