Slovan doma podľahol: Majstri Anglicka zdolali slovenských šampiónov rozdielom triedy 0 : 4

• Očakávaný zápas ŠK Slovan Bratislava vs. Manchester City sme sledovali ONLINE
  • Slovan privítal obrovských favoritov, no neprekvapil
Slovan vs. Manchester City ONLINE. Zápas sledujeme Naživo
Slovan vs. Manchester City ONLINE TASR/Pavel Neubauer

Do Bratislavy dorazil jeden z najlepších futbalových tímov súčasnosti. Velikáni a šampióni z „ostrovov“ sa stretli so slovenským majstrom. V našom hlavnom meste ŠK Slovan Bratislava vítal Manchester City FC.

Bratislavskí „belasí“ sa totiž po prvýkrát vo svojej histórii kvalifikovali do najprestížnejšej európskej futbalovej súťaže – Ligy majstrov UEFA. Na Tehelnom poli preto dostali šancu privítať skutočné legendy. Dnes si vyskúšali azda najväčšiu skúšku, akú by si mohli predstaviť. Manchester City je jedným z najúspešnejších tímov posledných rokov a európskym šampiónom zo sezóny 2022/23.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Slovan do tohto ročníka Ligy majstrov vstúpil debaklom. Ako sme ťa informovali, proti škótskemu Celticu Glasgow prehral rozdielom triedy 1 : 5. Anglickí „Citizens“ si v prvom kole zmerali sily s Inter Milánom – tímy si tak zopakovali finále spred vyše roka – tentokrát však zápas skončil nerozhodne 0 : 0.

Slovan vs. Manchester City ONLINE

Pripomíname, že pre získanie aktualizovaných informácií o zápase je potrebné opätovne načítať tento článok.

• Úspešné prihrávky – Slovan 181 : 717 Man City

88. min Veľké šance pre Manchester City

Takáč si pripisuje zákrok za zákrokom. Man City vyvíja veľký tlak.

79. min Striedanie

Z ihriska odchádzajú dvaja hráči Slovana Bratislava – Dávid Strelec a Marko Tolić. Prichádzajú Nino Marcelli a Lukáš Pauschek.

78. min Striedanie

Z ihriska odchádzajú dvaja hráči Man City – Phil Foden a Joško Gvardiol. Prichádzajú Jack Grealish a Kyle Walker.

74. min Manchester City dáva gól!

James McAtee dáva gól 14 minút po príchode na ihrisko!

70. min Dominik Takáč vychytal Rica Lewisa

Lewis dostal skvelú prihrávku pred bránu, no nedokázal prekonať domáceho brankára.

62. min Striedanie

Z ihriska odchádzajú dvaja hráči Slovana Bratislava – Vladimír Weiss a Danylo Ignatenko. Prichádzajú Július Szöke a Sharani Zuberu.

60. min Striedanie

Z ihriska odchádzajú dvaja hráči Man City – Erling Haaland a Manuel Akanji. Prichádzajú James McAtee a Ruben Dias.

58. min Manchester City dáva gól!

Erling Haaland sa dočkal, Man City vedie o tri góly.

54. min Haaland vo veľkej šanci

Man City sa priblížil k tretiemu gólu, nórsky útočník však hlavičkuje nad bránu.

53. min Manchester City si žiadal penaltu

Rico Lewis spadol v pokutovom území. Rozhodcu však nepresvedčil a nezakročil ani jeho videoasistent. Zápas pokračuje.

50. min Manchester City začína s vysokou aktivitou

Tlak pred šestnástkou Slovanu pokračuje aj v druhom polčase.

• Strely na bránu – Slovan 1 : 5 Man City

39. min Gündoğan triafa brvno!

Nemecký záložník to skúsil spoza šestnástky. Manchester City je čoraz bližšie ku gólu!

36. min Foden v ďalšej šanci

Angličan to skúsil spoza šestnástky a veľmi tesne míňa.

26. min Foden triafa tyč!

Phil Foden za Man City skúsil šťastie. Takáčovi sa jeho pokus podarilo vyraziť do konštrukcie brány.

24. min Veľké šance Manchesteru City

Rico Lewis vypálil rovno na Dominika Takáča, brankár Slovanu úspešný. Vzápätí prišiel pokus Jeremyho Dokua, ktorý opečiatkoval spojnicu brány.

17. min Haaland v šanci

Obrovská šanca Erlinga Haalanda. Takáč v bráne úspešný.

15. min Manchester City dava gól!

Phil Foden to spravil nesmierne šikovne! Zaobalil svoju strelu do rohu brány a zvyšuje na 0 : 2 pre hostí.

8. min Manchester City dáva gól!

İlkay Gündoğan posiela Citizens do vedenia! Loptu poslal do brány z hranice šestnástky.

3. min Manchester City v šanci

Erling Haaland páli nepresne.

2. min Obrovská šanca Slovanu

Marko Tolić zahadzuje veľkú šancu. Po rýchlom protiútoku dostal skvelú prihrávku od Vladimíra Weissa. Zakončoval však tesne vedľa.