Slovensko vs. USA: Slovensko po náročnej poslednej tretine vyhralo v predĺžení nad USA 5:4

• Zápas Slovensko vs. USA sledujeme ONLINE
  • V zostave má nastať nečakaná zmena, oznámil tréner
Majstrovstvá sveta v hokeji
SLEDUJEME ONLINE: Slovensko vs. USA, v bránkovisku nastane nečakaná zmena TASR/Michal Runák

16:20

Začala sa prvá tretina hokejového stretnutia Slovensko vs. USA.

3. minúta 17 sekunda zápasu

Milošovi Kelemenovi sa prekvapivo hneď v prvých minútach podarilo zasiahnuť sieť Američanov, Slovensko vyhráva nad USA 1:0.

11. minúta 26 sekunda

Liborovi Hudáčkovi spoločne s Tomášom Tatarom sa podarilo pretlačiť do amerického pásma, následne Hudáček strelil gól. Slovensko vyhráva nad USA 2:0.

18. minúta

Americký útočník Matthew Boldy bol poslaný na trestnú lavicu po nedovolenom zákroku, Slovensko má 2-minútovú presilovku.

20. minúta

V záverečných sekundách zápasu sa strhla nemalá bitka medzi dvoma hráčmi Slovenska a USA, rozhodca ich všetkých štyroch poslal na trestnú lavicu — prítomné boli kroščeky, provokovanie a napádanie.

Po prvej tretine vyhráva Slovensko nad USA 2:0.