Slovensko vs. USA: Slovensko po náročnej poslednej tretine vyhralo v predĺžení nad USA 5:4

• Zápas Slovensko vs. USA sledujeme ONLINE
  • V zostave má nastať nečakaná zmena, oznámil tréner
Majstrovstvá sveta v hokeji
SLEDUJEME ONLINE: Slovensko vs. USA, v bránkovisku nastane nečakaná zmena TASR/Michal Runák

18:13

Začína posledná tretia tretina zápasu Slovensko vs. USA, Slovensko vyhráva nad USA 4:1.

4 minúta 32 sekunda

Americkému útočníkovi Shaneovi Pintovi sa podarilo streliť gól do slovenskej bránky, Slovensko stále vyhráva nad USA 4:2.

8 minúta 47 sekunda

Útočník americkej reprezentácie Brady Tkachuk skóroval do slovenskej bránky čím znížil gólový rozdiel so Slovenskom iba na jeden gól.

16 minúta 38 sekunda

20 ročný Americký obranca Luke Hughes dokázal prelomiť slovenskú obranu a dorovnať stav na 4:4.

20 minúta

Stav je vyrovnaný na 4:4, zápas ide do 5 minútového predĺženia v zostave 3 vs 3.

3 minúta 56 sekunda predĺženia

Šimon Nemec skóroval víťazný gól zápasu, Slovensko vyhráva po náročnej poslednej tretine nad USA 5:4.

Arénou v Ostrave sa ozývalo kričanie slovenských fanúšikov, hráčom zápasu bol menovaný slovenský brankár Samuel Hlavaj. Slovensko sa na majstrovstvách ďalej stretne s Poľskom v stredu o 20:20.

Zdroje: tvnoviny.sk, Športky.sk