Slovensko už definitívne postúpilo do štvrťfinále na MS. V zápase so Švédskom ale prehralo 1:6

• Zápas Slovenska proti Švédsku sme sledovali NAŽIVO
  • V našom online prenose sme ti priniesli výsledky a všetky dôležité aktualizované informácie
Brankár Stanislav Škorvánek (Slovensko) a Adrian Kempe (Švédsko), ktorý sa teší z úvodného gólu v zápase základnej B-skupiny Švédsko - Slovensko na 87. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Ostrave v utorok 21. mája 2024. TASR/

40. minúta: Skončila sa druhá tretina stretnutia.

39. minúta 48. sekunda

Pre nedovolený zákrok (podrazenie) Fehérváryho si Slovensko zahrá dve minúty v oslabení.

34. minúta 15. sekunda

Škovránek kapituluje štvrtýkrát, prehrávame 0:4. Gól dal švédsky hráč Lundeström.

32. minúta 38. sekunda

Švédsko využilo ďalšiu presilovú hru,  Burakovsky strelil gól. Slovensko prehráva 0:3.

32. minúta 15. sekunda

Švédi si zahrajú presilovú hru. Tatar putuje na trestnú lavicu.

27. minúta 31. sekunda

Slovensko prehráva 0:2. Erik Karlsson strelil gól.

26. minúta 45. sekunda

Slovákom sa nepodarilo využiť presilovú hru. Švédsko stále vedie s gólovým náskokom.

24. minúta 44. sekunda

Slovensko malo obrovskú šancu na gól. Slafkovský bol sám pred Gustavssonom. Jeho strelu švédsky brankár chytil. Následnu dorážku Tatara zastavil na bránkovej čiare jeden zo švédskych hráčov.

23. minúta 45. sekunda

Na trestnú lavicu putuje Johansson za podrazenie. Slováci budú hrať druhú presilovú hru.

21. minúta 5. sekunda

Šimon nemec vypálil na bránu z prvej po nahrávke Hudáčka. Jeho strelu ale opäť chytá Gustavsson.

21:12 začala sa druhá tretina stretnutia