Slovensko už definitívne postúpilo do štvrťfinále na MS. V zápase so Švédskom ale prehralo 1:6

• Zápas Slovenska proti Švédsku sme sledovali NAŽIVO
  • V našom online prenose sme ti priniesli výsledky a všetky dôležité aktualizované informácie
Brankár Stanislav Škorvánek (Slovensko) a Adrian Kempe (Švédsko), ktorý sa teší z úvodného gólu v zápase základnej B-skupiny Švédsko - Slovensko na 87. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Ostrave v utorok 21. mája 2024. TASR/

20.minúta: Skončila sa prvá tretina stretnutia

18. minúta 7. sekunda

Útočnou čiarou prešiel Raymond skôr ako puk. Rozhodcovia pískajú ofsajd Švédska.

17. minúta 23. sekunda

Oba tímy v prvej tretine pálili zatiaľ po 11 striel na bránu.

11. minúta 46. sekunda

Škovránek pokryl puk a hru prerušil po tom, ako nahodil Burakowsky puk pred bránu, kde korčuloval Holmberg.

9. minúta 42. sekunda

K zakončeniu od modrej čiary sa dostal Karlsson. Strelu však Škovránek vyrazil.

8. minúta 1. sekunda

Martin Pospíšil po tom, ako neudržal rovnováhu a narazil do mantinelu, zostal ležať na ľade. Podľa komentátorov pôjde pravdepodobne o zranenie hornej časti tela.

7. minúta 46. sekunda

Budeme hrať presilovú hru. Vo švédskom tíme vylúčili za podrazenie na dve minúty Rasmusa Dahlina.

2. minúta 20. sekunda

Slovensko prehráva 0:1, Švédsko dalo gól, využilo presilovú hru po vylúčení Mária Grmana na dve minúty za nedovolené bránenie. Hedman nahadzoval puk na bránu a Lucas Raymond ho tečoval za Škorvánka.

20:20 ZAČIATOK STRETNUTIA Slovensko vs. Švédsko.

Zdroje: TV JOJ , MS v hokeji 2024, SITA